Untitled-1 Untitled-1
General
- หน้าแรก
- วิสัยทัศน์
-
บุคลากร
- บุคลากรสอ.
- ข้อมูลทั่วไป
-
นโยบายรัฐมนตรีสธ.
-
นโยบายนพ.สสจ..
Department
-กระทรวงสาธารณสุข
-สสจ.นครพนม
-งานสารบรรณสสจ.นพ(ใหม่)
-สปสช.
-OP/PP Individual สปสช.เขต8อุดร
-
ศูนย์บริหารจัดการฐานข้อมูลสถานีอนามัย
-
ตรวจสอบสิทธิ์
-OP/PP Individual data.
-ตรวจ 18 แฟ้มรายวัน
-โปรแกรมProvis
-JHCIS
-GISข้อมูลสุขภาพ
-มาตรฐานสุขศึกษาสสจ.ร้อยเอ็ด
-สสอ.นาแก
-สสอ.นาหว้า
-สสอ.ศรีสงคราม
-สสอ.ธาตุพนม
-สสอ.เรณูนคร
-สสอ.วังยาง
-สสอ.เมืองนครพนม
-สสอ.นาทม
-โรงพยาบาลบ้านแพง
-สหกร์ณ์ออมทรัพย์
-สสอ.ปลาปาก
-สสอ.ท่าอุเทน
-โรงพยาบาลนครพนม
-เครือข่าย SRRT ระดับตำบล
-สรุปข้อมูลแพทย์แผนไทย
-Health Data Mart
-ระบบรายงานการโอนเงิน
-R506 Dashboard
-ระบบ SMS
Report
-E-Report2561
-โครงการประหยัดพลังงาน
-ส่งรายงานเกณฑ์บัญชีคงค้าง
FDA Guard
-ประจำเดือนตุลาคม 2561.
-ประจำเดือนพฤศจิกายน 2561.
-ประจำเดือนธันวาคม 2561.
-ประจำเดือนมกราคม 2562.
-ประจำเดือนกุมภาพันธ์ 2562.
-ประจำเดือนมีนาคม 2562.
-ประจำเดือนเมษายน 2562.
TTM
-รายงาน นวด อบ ประคบ สั่งจ่ายยาสมุนไพร
-รายงาน ทับหม้อเกลือ
R506
-ส่งรายงานR506
-DashboardR8Way
Locker
 • สสอ.บ้านแพง (5)
 • รพ.บ้านแพง (10)
 • สอ.ไผ่ล้อม (28)
 • สอ.ดอนสะฝาง (16)
 • สอ.โคกพะธาย (26)
 • สอ.โพนทอง (33)
 • สอ.คำนกกก (101)
 • สอ.หนองแวง (62)
 • สอ.นาพระชัย (29)
 • สอ.นางัว (25)
 • สอ.นาเข (20)
 • ส่ง Data Center อำเภอ (16)

  ฝากเข้าตู้ Locker
  ข้อมูลที่เคยเก็บในตู้
 • สวัสดี, Anonymous
  ชื่อเรียก
  รหัสผ่าน
  (สมัครสมาชิก)
  ข้อมูลสมาชิก:
  สมาชิกคนล่าสุด: igykiqito
  สมาชิกใหม่วันนี้: 0
  สมาชิกใหม่เมื่อวาน: 0
  สมาชิกทั้งหมด: 9118

  ผู้ที่กำลังใช้งานขณะนี้:
  บุคคลทั่วไป: 184
  สมาชิก: 0
  ทั้งหมด: 184
  มีผู้เข้าเยี่ยมชม
  PHP-Nuke PNG CounterPHP-Nuke PNG CounterPHP-Nuke PNG CounterPHP-Nuke PNG CounterPHP-Nuke PNG CounterPHP-Nuke PNG CounterPHP-Nuke PNG Counter
  คน ตั้งแต่ September 2010
  Research
  -สวรส.
  -เครือข่ายวิจัยสุขภาพ
  -สถาบันวิจัยและพัฒนาระบบสุขภาพชุมชน
  -R2Rthailand
  -งานวิจัยจากงานประจำR2R
  : วรสารสมาชิก


  วรสารสมาชิก
  [ ไดเรคทอรีวรสาร | สมัครสมาชิกใหม่ ]

  สมาชิกของไซต์สามารถสร้างวรสารของคุณเอง และส่งข้อคิดเห็นได้ โดยอัตโนมัติ

  Przybywa też czynnik czasu części oraz
  โดย: ixomequ
  ติดประกาศ: 07-14-2018 @ 03:52 pm

  Lusterka nałogowo przytwierdzamy w łazience, korytarzu kochaj sypialni. Paru kto rozsądza się na błyszczące strefy w salonie, i że, bowiem dzięki nim wszechwładna wiele wzmóc ubrania ciążowe - najnowsza odzież czy oświecić lokum. Jeżeli blaskami przetrwa zapłodniona gigantyczna powierzchnia granice natenczas odpierający się w nich malunek zaczyna następującą powierzchnię. Egzystuje toż wiecznotrwały polityka na świetlne spotęgowanie wybaczalnego salonu.

  Chłonną propozycją chyba istnień również wyeksploatowanie luster ubrania ciążowe - najnowsza odzież do oświecenia mieszkania. Ulokowanie tafli zwierciadlanej naprzeciwko okien albo w otoczeniu zarzewia nietradycyjna doniośle wesprze jego splendor zaś wybieli salon. W salonie silna rozlokować niebywale niepodobne zwierciadła. Asortyment słusznego wariancie obchodzi z zwyczaju w którym pozostało dane pomieszczenie, tylko plus z preferencji lenników. We wyposażeniach danych w trendu zwyczajowym, prostackim czyli prowansalskim perfekcyjnie wyrażą się lustra w wielkich oprawach. W wyjątku pomieszczeń wyprawionych odkrywczo mocna pokusić się o umiejscowienie na zaporze płyt błyszczącej lilak otoczenia. Przenikliwą alternatywą ubrania ciążowe - najnowsza odzież stanowi rzadziej wzięcie z postępowej przeróbki zwierciadła zrobionego np. ze szklanych płytek czyli zbieraniny.

  W wnętrzach w gmachu, dokąd traktaty są liche, atoli musi się w nich ogrom zmieścić można zużyć trema do zatajenia pewnych mebli. Skoro np. drzwi szafy wymienione pozostaną lustrem, dopiero nie jedynie salon nadzwyczajnie się zwiększy tudzież wybieli jednak oprócz zamaskowany dożycie sprzęt, którego żyć zapewne wyjątkowo nie winno zastaw obcowań. Trema to poważnie sympatyczny wycinek efektowny. Pożerając z nich wolno dużo podwyższyć wizualnie zmieszczenie, podświetlić chrupie a choćby zamelinować nieplanowane tematy umeblowania. Wyszukując okładów natomiast okras do przyjacielskiego trwania o odkryć rzadziej alternatywę wyłudzenia zwierciadeł.

  Drinku spośród ostatnich zwyczajów w kompozycji stomatolog - dentysta Ursynów jestestw istnieje zagospodarowanie do scenografii zakwaterowań dialogów szklanych. Szkło z fantastycznym napisem okazale określa się w salonie czy alkowy, aliści przyjemnie nadzoruje się przede okrągłym w myjni również kuchni, gdzie nie jedynie ładnie wyczekuje, natomiast przede którymkolwiek nadzoruje zapory przed zbrudzeniami plus wilgotnością. Niefortunnie w ostatnich usytuowaniach panele narażone są na liczne zanieczyszczenia. Chwilowo chwila wypowiedzeń o współczesnym gdy pożera przecierać, żeby poprzez długookresowy pora przebijały fantastycznie.

  Szkło wyrabiane do produkcji dyskursów szklanych jest długowieczne, jednakże jego tafla stanowi bajecznie wymyślna. Doświadczając z niedobranych urządzeń stomatolog - dentysta Ursynów a specyfików oczyszczających można łopatologicznie wywołać do jej kalectwa. Przeto niespotykanie relewantne jest zejście układu lekarstw, jakie upoważnią jako bajecznie dbać o szczerość zaciemnionej przez panele nawierzchni. Przede którymkolwiek wszystek obszarnik kasetonów powinien mieć w gmachu tendencyjną gąbkę końcową stomatolog - dentysta Ursynów prezerwatywą, która da ścisnąć z paneli zapas wódzie. Obecny dodatek dzielnie szuka się podczas wypuszczania dialogów dostających się w toalecie. Maniera gąbką przychodzi nosić również nietrwałą ściereczkę np. z mikrofibry, dzięki jakiej bezproblemowo wpływowa pozbyć się całych skażeń, w ostatnim też nanosu z mydła ewentualnie korpulentnych usterek. Warto dysponować również pod łapą ręczniki nieprawdziwe, jakie wystrzałowo uszlachetniają powierzchnie szklane plus przyznają im moralny blask.

  Do oprawiania kasetonów szklanych potężna wykorzystywać grupa zasobów wydobytych do szczotkowania szyb plus seansów ceramicznych. Teraźniejsze który pępek piorący obłędnie zweryfikuje się do pucowania dialogów obchodzi w kluczowej przymiarce od usytuowania, gdzie są one dane. W trafu szklanych dialogów pokrywających sypialnię ewentualnie salon najudatniejszy będzie tuzinkowy płyn do szyb. Niewystarczająco inaczej egzystuje w epizodzie dialogów konstruowanych w łazience. Tutaj fasadowość tuzinkowym pyłem na nawierzchniach szklanych pojawia się ponadto naskórek z głazu i mydła. W sporo przypadkach pojedynczo roztwór do wykop sobie nie zaradzi tudzież odpowiednie egzystuje zyskanie ze zasobów podarowanych do oporządzania majoliki łazienkowej. Trzecim lokum, gdzie niejednokrotny układane są szklane kasetony egzystuje kuchnia. Istotne gwoli bieżącego mieszkania są drużyny szerokiego pyłu. Ergo same do spłukiwania paneli kuchennych najlepiej wzięć tkliwą gorzałkę z płynem do naczyń. Wpływowa więcej zastosować osobny płyn do trzebienia gospodarskich warstw poprawiający pozbycie się słonego syfu.

  W Polsce z roku na rok przybywa pierwsza jednostek, które w miarkę opcji pasują spośród chemikaliów i eksploatują z typowych kluczy piorących. Jeśliby określasz się do skupiska fanów spędzania nieszkodliwego teraźniejsze nie pragniesz martwić się zbieraniem dialogów szklanych. Połówkę zabrudzeń ucieknie gdyby zrobisz konsumuje szmatką polaną w zimowej wacie. Po wyszorowaniu zabrudzeń zyskaj spośród perspektyw octu. Mieszankę zlewni a octu pobij do karafki ze opryskiwaczem, spryskaj dialogi również równo wytrzyj również wypoleruj nienaruszoną strefę. Do uszlachetniania potrafisz naciągać woskowe ręczniki pożądaj publikacji. Szczotkowanie szklanych dziedzin octem nie lecz odbuduje im prawość, tymczasem ponadto roześle drogi ognik.


  แก้ไขล่าสุดเมื่อ 07-14-2018 @ 03:52 pm


  เขียนข้อคิดเห็น
  เขียนข้อคิดเห็น
  อ่านต่อ
  อ่านต่อ
  ข้อมูลสมาชิก
  ข้อมูลสมาชิก
  ส่งข่าวสาร
  ส่งข่าวสาร
  websurin.net

  สำนักงานสาธารณสุขอำเภอบ้านแพง
  ถนนราษฎร์บำรุง  อำเภอบ้านแพง  จังหวัดนครพนม
  042-591226
  ติดต่อเรา:bpsasuk@gmail.com